Nowe projekty w galerii!

Dodany przez: ski-pro dnia 2014-09-26

W zakładce Projekty, zaprezentowaliśmy galerię zaledwie kilku najbardziej bieżących projektów spośród ogromnego dorobku projektowego firmy, zdobytego na przestrzeni niemal 25 lat działalności.

Projekty te staraliśmy się zróżnicować pod względem funkcjonalnym i gabarytowym, aby zaprezentować szerokie spektrum działalności naszej pracowni. Zajmujemy się zarówno obiektami niewielkimi - projektami domków jednorodzinnych indywidualnych jak i katalogowych, małymi budynkami usługowymi, jak również obiektami o znacznej kubaturze - projektami rezydencji mieszkalnych, zabudowy wielorodzinnej, hal produkcyjno-magazynowych i obiektów biurowych, a także obiektów budownictwa rolniczego.

Galeria została podzielona na trzy działy: obiekty komercyjne (usługowe, przemysłowe), budownictwo mieszkaniowe oraz projekty koncepcyjne, które znajdują się obecnie w fazie ustaleń z inwestorem. 

Zamieszczone projekty są również zróżnicowane pod względem stopnia zaawansowania prac. Są wśród nich zarówno projekty koncepcyjne, posiadające pozwolenie na budowę, w trakcie realizacji, a także już oddane do użytkowania. 

Bazę projektów będziemy sukcesywnie rozbudowywać o nowe realizacje, w związku z czym zachęcamy do regularnego odwiedzania strony.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi projektami.

Aktualności
Nieruchomości
Google+
Pracownia
Projekty Kontakt

Copyright © 2012 SKI-PRO Daria Seredyńska.
All rights reserved.
PL   EN