Pracownia projektowa SKI-PRO została założona przez architekt Darię Seredyńską i inżynieria konstrukcji budowlanych Wojciecha Seredyńskiego i działa nieprzerwanie od 1991r.

Wcześniejsza działalność projektowa prowadzona była pod nazwą Autorska Pracownia Projektowa. Łącznie w dorobku firmy znajdują się realizacje:
• ponad 100 indywidualnych projektów domów jednorodzinnych o zróżnicowanej skali;
• domów wielorodzinnych oraz mieszkalno-usługowych we Wrocławiu, Trzebnicy i Obornikach Śląskich;
• obiektów rolniczych w zakresie budynków inwentarskich i hodowlanych na terenie całej Polski;
• wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych;
• adaptacji projektów katalogowych do potrzeb wlasnych inwestora oraz związanych z nią projektów zagospodarowania;

Dzięki doświadczeniu naszych projektantów, z sukcesem podejmujemy się każdego zadania projektowego, gwarantując przy tym wysoką jakość rozwiązań pod kątem technicznym, estetycznym i ekonomicznym.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam także zajmować się kompleksowo prowadzonymi inwestycjami, począwszy od etapu studiów i analiz, poprzez projekty koncepcyjne, architektoniczno-budowlane i branżowe, aż po uzyskanie pozwolenia na budowę, projekty wykonawcze, nadzory nad realizacją inwestycji i oddanie obiektu do użytkowania.

Współpracujemy przy tym z uznanymi projektantami branżowymi i firmami wykonawczymi.

Oferujemy także wszelką pomoc oraz doradztwo w kwestii organizacji procesu inwestycyjnego, jak również na życzenie inwestora występujmy w jego imieniu o uzyskanie niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej współpracy z inwestorami łączyły realizację założeń inwestycyjnych i wysokie walory architektoniczne z uwarunkowaniami prawno-ekonomicznymi.
Aktualności Pracownia
Biuro
Oferta
Zespół
Projekty Kontakt

Copyright © 2012 SKI-PRO Daria Seredyńska.
All rights reserved.
PL   EN